Klimatyzacje

Chłodnictwo

Wentylacje

Odgrzybianie klimatyzacjiSzczecin i okolice

Klimatyzacja domowa to ogromne udogodnienie, którego liczba użytkowników stale rośnie. Nic w tym dziwnego – lato z roku na rok zaskakuje nas coraz wyższymi temperaturami. Montaż klimatyzacji pozwala odetchnąć w nawet najbardziej upalny dzień, jak również ogrzać mieszkanie jesienią czy zimą. Jednak o klimatyzator, tak jak o inne urządzenia, należy w odpowiedni sposób dbać. Ważne jest przeprowadzanie regularnych przeglądów, ale równie istotne jest czyszczenie klimatyzacji, aby móc w pełni korzystać z możliwości tego rozwiązania oraz eliminować zagrożenie dla zdrowia. Naszym Klientom ze Szczecina, Świnoujścia, Goleniowa oraz okolic oferujemy profesjonalne i kompleksowe odgrzybianie klimatyzacji. Przekonaj się sam, dlaczego warto z nami współpracować!

Klimatyzacja domowa – dlaczego jej odgrzybianie jest tak ważne?

Wymieniając powietrze, klimatyzator narażony jest na zbieranie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń – nie tylko pyłu czy kurzu, ale również bakterii oraz grzybów. W szczególności dużo zanieczyszczeń może gromadzić się w filtrze zamontowanym w klimatyzatorze. Wilgotne środowisko panujące w klimatyzacji stwarza doskonałe warunki do rozwijania się pleśni oraz grzybów, które nie tylko generują nieprzyjemny zapach, ale również mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie domowników. Właśnie dlatego tak istotne są regularne przeglądy klimatyzacji oraz przeprowadzenie jej odgrzybiania. Zaleca się, aby czyścić, odgrzybiać i konserwować klimatyzator 1-2 razy w roku. Poprawne użytkowanie oraz konserwacja urządzenia pozwoli nam dłużej cieszyć się nie tylko sprawną klimatyzacją, ale – co ważniejsze – również zdrowiem.

Profesjonalne i regularne odgrzybianie klimatyzacji kluczem do zachowania zdrowia

Wokół klimatyzacji powstało wiele krzywdzących mitów, wśród których króluje przekonanie o zagrożeniu dla zdrowia, jakie ma stanowić jej użytkowanie. Prawdą jest jednak, że prawidłowe korzystanie z klimatyzatora nie wpływa negatywnie na zdrowie. Do zasad odpowiedniej obsługi klimatyzacji należy nie tylko unikanie ustawiania zbyt niskich temperatur mogących powodować infekcje dróg oddechowych, ale również regularne czyszczenie i odgrzybianie instalacji, dzięki czemu możliwe jest usunięcie niebezpiecznych dla zdrowia pleśni oraz grzybów. Odgrzybianie klimatyzacji warto powierzyć profesjonalistom wykonującym jej regularne przeglądy.

MCSerwisPlus – zaufaj specjalistom z Mierzyna!

Nasza firma to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, serwisu oraz montażu klimatyzacji. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi z uwzględnieniem wszelkich potrzeb Klienta. Działamy na terenie Świnoujścia, Goleniowa, Szczecina, Polic, Szczecin , Nowogardu oraz okolic. Nasza oferta obejmuje m.in. czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji przy wykorzystaniu najlepszych środków oraz metod. Współpracując z MCSerwisPlus, zyskujesz gwarancję najwyższego standardu obsługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

MCSerwisPlus - Marecki Jerzy

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio