Klimatyzacje

Chłodnictwo

Wentylacje

Serwis klimatyzacji dla Klientów z Goleniowa, Mierzyna i Świnoujścia

Coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji w swoim mieszkaniu czy domu. Przyjemny chłód pozwala skupić się na zadaniach w nawet najbardziej upalny dzień, a dodatkowo oczyszczone powietrze wpływa kojąco na drogi oddechowe. Aby móc w pełni cieszyć się zaletami urządzeń klimatyzujących warto postawić na regularny serwis, pozwalający na wykrycie i szybką eliminację ewentualnych usterek, jak również uzupełnienie czynników czy wymianę filtrów, a przede wszystkim – przedłużenie gwarancji.

Dlaczego warto wykonywać regularny serwis klimatyzacji domowej?

Specyfika pracy klimatyzatorów tworzy w ich wnętrzu środowisko idealne dla rozwoju bakterii grzybów i pleśni. Co więcej – wysoka wilgotność może wpływać na szybsze zużywanie się części. Nieprawidłowo działające urządzenia nie tylko mogą pobierać więcej energii elektrycznej, ale też nadmiernie hałasować czy nie filtrować tak skutecznie zanieczyszczeń. W firmie MCSerwisPlus zadbamy o Twoją klimatyzację domową – jej prawidłowy montaż, a w razie konieczności – takie serwis.

Klimatyzacja domowa – Twoje wsparcie o każdej porze roku

Z założenia klimatyzatory domowe mają za zadanie regulowanie ciepłoty powietrza tak, aby była ona niższa od tej panującej za oknem. Jednak nie tylko – z uwagi na szeroki zakres temperatur urządzenie to może stanowić również dodatkowe źródło ogrzewania w chłodniejsze dni. Co więcej – jego prawidłowe użytkowanie nie wpływa negatywnie na zdrowie, a regularny serwis pozwala czerpać jeszcze więcej korzyści, np. w postaci oczyszczonego z pyłów powietrza.

Klimatyzatory przenośne dla Klientów ze Szczecina, którzy cenią komfort

W ofercie firmy MCSerwisPlus znajdziesz montaż, a także serwis klimatyzatorów przenośnych. Te niewielkie urządzenia doskonale sprawdzają się np. w pomieszczeniach, które wymagają dodatkowego osuszenia z uwagi na zbyt dużą wilgotność powietrza. To również komfortowe rozwiązanie mające zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montażu klimatyzacji na stałe. Jako fachowcy oferujemy usługi związane z klimatyzacją na terenie Goleniowa, Gryfic, Gryfina, Kamienia Pomorskiego, Międzyzdrojów, Nowogardu, Polic, Świnoujścia oraz Szczecina.

MCSerwisPlus – specjaliści od serwisu klimatyzacji z Mierzyna

Jeśli szukasz zaufanej firmy, która kompleksowo zajmie się montażem, nabijaniem, odgrzybianiem lub serwisem klimatyzacji w Twojej miejscowości – zadzwoń do nas. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, jak również doświadczeniem, pozwalającym świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby prace przebiegały możliwie szybko, a efekt gwarantował komfortowe, długotrwałe korzystanie z urządzeń.

Planujesz serwis klimatyzacji w domu lub mieszkaniu i szukasz fachowców, którzy zajmą się urządzeniem od A do Z? Skorzystaj z usług MCSerwisPlus. Mamy elastyczne terminy oraz atrakcyjny cennik usług. Postaw na jakość!

Kontakt

MCSerwisPlus - Marecki Jerzy

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio